Krzysztof Majdak

Nazywam się Krzysztof Majdak. Mam 29 lat, jestem szczęśliwym tatą i mężem. Rodzina jest dla mnie najważniejsza, z Nią najlepiej spędzam czas. Zawodowo zajmuję się tworzeniem oraz administracją stron i sklepów internetowych. Interesuje mnie fotografia. Bardzo dobrze czuję się za i przed obiektywem aparatu. W 2014 r. kiedy byłem piękny i młody przyznano mi tytuł Mistera Beskidów. Przez ostatnie pięć lat występowałem również na Tygodniu Kultury Beskidzkiej z Regionalnym Zespołem Pieśni i Tańca Ondraszek ze Szczyrku. W sezonie zimowym dodatkowo prowadzę szkolenia narciarskie, snowboardowe i skiturowe. Uwielbiam podróżować i kocham góry, o których będzie często na blogu.

Dlaczego informatyka i web design ?

Z wykształcenia jestem inżynierem informatyki ze specjalnością grafika i witryny internetowe. Wcześniej ukończyłem technikum informatyczne z dyplomem technika. Swoją pierwszą stronę www wykonałem w gimnazjum na lekcji informatyki. Została napisana w języku HTML za pomocą programu Pajączek i dotyczyła najwyższej góry świata – Mount Everest. Dziś korzystam ze zdobytej wiedzy, aby tworzyć nowoczesne, responsywne strony i sklepy internetowe, a także je pozycjonować w wyszukiwarkach. Sprawuję nad nimi stałą opiekę lub administruję istniejącymi już w sieci witrynami. Sprawia mi przyjemność realizowanie dużych projektów dla firm, ale również tych mniejszych dla osób prywatnych. Elastyczność działania i zadowolenie Klientów przynosi mi ogromną satysfakcję. IT to dziedzina nauki, bez której czasami trudno poruszać się w życiu osobistym i zawodowym. Chociaż często rozwiązuję problemy związane z software’m, czyli oprogramowaniem komputerowym, to zdecydowanie najlepiej czuję się jako webmaster.

Strona www, sklep internetowy, odzyskiwanie danych

Dlaczego fotografia ?

Fotografia, także lotnicza jest związana z projektowaniem stron i sklepów, gdzie potrzebne są odpowiednie zdjęcia. Można je kupić lub zrobić samodzielnie, jeśli się posiada wiedzę i dobry sprzęt. Temat znany nie tylko osobom, które sprzedają swoje produkty w sieci. Grafika tworzy cały klimat – przyciąga lub odpycha odbiorcę. Odkrywając z czasem literę M na kole trybów swojego aparatu, zrozumiałem w czym tkwi tajemnica profesjonalnych zdjęć. Stale rozwijam swój warsztat fotograficzny i pogłębiam wiedzę, aby robić doskonałe ujęcia dla siebie i innych nie tylko z drona. Dzięki fotografii zatrzymuję najpiękniejsze momenty i ulotne chwile przede wszystkim w życiu mojej rodziny.

fotografia ślubna, dziecieca, z drona

Dlaczego sport ?    

Ze sportem mam kontakt od dzieciństwa. Najpierw był football w lokalnym klubie, potem amatorskie wyścigi kolarskie. Każdej zimy jeździłem na nartach. Doskonale pamiętam jak z kolegami, z którymi kopałem piłkę, wchodziliśmy najwyżej, gdzie była mozliwość, zapinaliśmy narty i zjeżdżaliśmy w puchu między drzewami, kto pierwszy na dole. To był tzw. freeride – obecnie bardzo popularny. Zdrowa rywalizacja i młodzieńczy duch walki ukształtowały w dużym stopniu mój charakter. A co z kondycją? Była i jest nadal, dzięki kolarstwu, pływaniu i sportom zimowym, które polubiłem do tego stopnia, że ukończyłem profesjonalne kursy na instruktora pływania, narciarstwa, snowboardu, a także przewodnika turystyki rowerowej. Nie trzeba tutaj tłumaczyć, że siedząca praca nie wpływa najlepiej na formę, jeśli się regularnie nie ćwiczy. Mi osobiście ułatwia to bliskość gór, w których uwielbiam spędzać czas o każdej porze roku. Zainspirowały mnie również do tego, żeby wstąpić w szeregi GOPR-u i łączyć piesze wędrówki lub jazdę na nartach z pomaganiem. Każda forma ruchu procentuje, bez względu jaka to dyscyplina sportu, oczywiście przy właściwym odżywianiu.

Instruktor sportów zimowych

Pisanie o sobie nie jest łatwym zadaniem, ale cieszę się, bo pierwszy post mam już zredagowany. Teraz będzie z górki 🙂 Dzięki, że dotrwałeś do końca.

Pozdrawiam serdecznie!

Kris.